ERA-6VPB1131V
MFR.Part #
ERA-6VPB1131V
JLCPCB Part #
C4283596
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS