ERA-6VPB1052V
MFR.Part #
ERA-6VPB1052V
JLCPCB Part #
C3965157
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS