ERA-6VPB1002V
MFR.Part #
ERA-6VPB1002V
JLCPCB Part #
C1862797
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS