ERA-6VEB9101V
MFR.Part #
ERA-6VEB9101V
JLCPCB Part #
C4086376
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS