ERA6VEB8201V
MFR.Part #
ERA6VEB8201V
JLCPCB Part #
C543719
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS