ERA6VEB8200V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA6VEB8200V
JLCPCB Part #
C543712
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS