ERA-6VEB7680V
MFR.Part #
ERA-6VEB7680V
JLCPCB Part #
C1862349
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS