ERA-6VEB7501V
MFR.Part #
ERA-6VEB7501V
JLCPCB Part #
C4357134
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS