ERA-6VEB68R1V
MFR.Part #
ERA-6VEB68R1V
JLCPCB Part #
C1862329
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 68.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS