ERA-6VEB6651V
MFR.Part #
ERA-6VEB6651V
JLCPCB Part #
C4047054
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS