ERA-6VEB6192V
MFR.Part #
ERA-6VEB6192V
JLCPCB Part #
C4198766
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS