ERA-6VEB5760V
MFR.Part #
ERA-6VEB5760V
JLCPCB Part #
C1862260
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 576Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS