ERA-6VEB5101V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6VEB5101V
JLCPCB Part #
C1862309
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS