ERA-6VEB4641V
MFR.Part #
ERA-6VEB4641V
JLCPCB Part #
C4239441
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS