ERA-6VEB3740V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6VEB3740V
JLCPCB Part #
C4041923
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 374Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS