ERA-6VEB3571V
MFR.Part #
ERA-6VEB3571V
JLCPCB Part #
C4242598
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS