ERA-6VEB3401V
MFR.Part #
ERA-6VEB3401V
JLCPCB Part #
C4260685
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS