ERA-6VEB3400V
MFR.Part #
ERA-6VEB3400V
JLCPCB Part #
C4322846
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS