ERA-6VEB3300V
MFR.Part #
ERA-6VEB3300V
JLCPCB Part #
C1858451
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 330Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS