ERA-6VEB3090V
MFR.Part #
ERA-6VEB3090V
JLCPCB Part #
C4292509
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS