ERA-6VEB3000V
MFR.Part #
ERA-6VEB3000V
JLCPCB Part #
C4287652
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS