ERA6VEB2702V
MFR.Part #
ERA6VEB2702V
JLCPCB Part #
C543723
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS