ERA6VEB2700V
MFR.Part #
ERA6VEB2700V
JLCPCB Part #
C543709
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 270Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS