ERA-6VEB2670V
MFR.Part #
ERA-6VEB2670V
JLCPCB Part #
C4244054
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS