ERA-6VEB2371V
MFR.Part #
ERA-6VEB2371V
JLCPCB Part #
C4326166
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS