ERA-6VEB2262V
MFR.Part #
ERA-6VEB2262V
JLCPCB Part #
C1862250
Description
-55℃~+155℃ 150V 22.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS