ERA-6VEB1821V
MFR.Part #
ERA-6VEB1821V
JLCPCB Part #
C4237173
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS