ERA6VEB1802V
MFR.Part #
ERA6VEB1802V
JLCPCB Part #
C543722
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS