ERA-6VEB1692V
MFR.Part #
ERA-6VEB1692V
JLCPCB Part #
C7273324
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS