ERA-6VEB1580V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6VEB1580V
JLCPCB Part #
C4273949
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS