ERA6VEB1500V
MFR.Part #
ERA6VEB1500V
JLCPCB Part #
C543707
Description
-55℃~+155℃ 150V 150Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS