ERA-6VEB1431V
MFR.Part #
ERA-6VEB1431V
JLCPCB Part #
C4146122
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS