ERA-6VEB1430V
MFR.Part #
ERA-6VEB1430V
JLCPCB Part #
C1862226
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS