ERA-6VEB1211V
MFR.Part #
ERA-6VEB1211V
JLCPCB Part #
C3986344
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS