ERA6VEB1202V
MFR.Part #
ERA6VEB1202V
JLCPCB Part #
C543720
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS