ERA6VEB1200V
MFR.Part #
ERA6VEB1200V
JLCPCB Part #
C543706
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS