ERA-6VEB1130V
MFR.Part #
ERA-6VEB1130V
JLCPCB Part #
C4281285
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS