ERA-6VEB1070V
MFR.Part #
ERA-6VEB1070V
JLCPCB Part #
C1862404
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS