ERA6VEB1001V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA6VEB1001V
JLCPCB Part #
C490802
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS