ERA-6KEB7153V
MFR.Part #
ERA-6KEB7153V
JLCPCB Part #
C1862950
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 715kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS