ERA-6KEB6493V
MFR.Part #
ERA-6KEB6493V
JLCPCB Part #
C4092518
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS