ERA-6KEB6343V
MFR.Part #
ERA-6KEB6343V
JLCPCB Part #
C1863109
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 634kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS