ERA-6KEB4533V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6KEB4533V
JLCPCB Part #
C1862901
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 453kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS