ERA-6KEB3833V
MFR.Part #
ERA-6KEB3833V
JLCPCB Part #
C1862893
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 383kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS