ERA-6KEB3243V
MFR.Part #
ERA-6KEB3243V
JLCPCB Part #
C1862904
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 324kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS