ERA-6KEB2673V
MFR.Part #
ERA-6KEB2673V
JLCPCB Part #
C4133310
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS