ERA-6KEB2613V
MFR.Part #
ERA-6KEB2613V
JLCPCB Part #
C1863018
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 261kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS