ERA-6KEB2323V
MFR.Part #
ERA-6KEB2323V
JLCPCB Part #
C1863023
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS