ERA-6KEB2153V
MFR.Part #
ERA-6KEB2153V
JLCPCB Part #
C1862921
Description
-55℃~+155℃ 150V 215kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS