ERA-6KEB1543V
MFR.Part #
ERA-6KEB1543V
JLCPCB Part #
C4085524
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS